Мова сайту:

Вийти
Мова сайту:


Забули пароль? Реєстрація

Контакти

Київстар:
067 9430428
МТС:
050 6739276
Skype:
andrey_poltava74
E-mail:
info@spares.in.ua
ICQ:
310488453

Довідка

Пошук за номером

Цей варіант підходить Вам, якщо відомий каталожний номер запчастини за якимось каталогом або оригінальний номер (ОЕ) запчастини.

Пошук виконується за такими принципами:
• розділові або будь-які інші знаки, крім літер і цифр, ігноруються;
• регістр (тобто великі літери або маленькі) не має значення.

Якщо в Вас є сумніви щодо окремих цифр або літер у каталожному номері, при пошуку Ви можете вказати лише частину каталожного номеру (кілька знаків, що йдуть послідовно), у котрій Ви впевнені. Система видасть Вам усі варіанти, де зустрічається ця послідовність.

Іноді запчастини (наприклад, вкладиші колінвалу) відрізняються ремонтними розмірами, при цьому каталожний номер змінюється постачальником. У такому разі рекомендуємо вказувати "голий" каталожний номер запчастини, а система видасть інформацію про всі наяні ремонтні розміри цього найменування. Наприклад, при пошуку вкладишів AE з каталожним номером AEM3412, можуть бути отримані результати: AEM3412STD, AEM34120.25MM, AEM34120.50MM, AEM34120.75MM, тобто вкладиші одного типу, але різних ремонтних розмірів. У подальшому Ви просто вибираєте те, що Вам потрібно.

Оплата

Способи оплати товару:

Для населених пунктів, крім Полтави, діють такі способи оплати:

• Переказ на пластикову картку
• Оплата на розрахунковий рахунок
• Наложеним платежем "Нова Пошта" (цей спосіб оплати доступний не завжди і залежить від товару та інших факторів).

У разі замовлення товару наложеним платежем Ви, крім оплати послуг з перевезення товару, при отриманні замовлення додатково маєте оплатити послугу "Наложений платіж". Наразі вартість послуги "Наложений платіж" складає орієнтовно 25 грн. + 2% від суми замовлення (за можливі зміни в тарифікації цієї послуги ми відповідальності не несемо).

Для Полтави діють такі способи оплати:

• Оплата готівкою при отриманні товару
• Переказ на пластикову картку
• Оплата на розрахунковий рахунок

Порядок оплати:

У разі переказу на пластикову картку, оплати на розрахунковий рахунок або банківського переказу виконується передоплата.

Для цього, після оформлення Вами замовлення, ми перевіряємо його коректність і Ви отримуєте рахунок або реквізити для перерахування на картковий рахунок або реквізити для платежу (в залежності від обраного Вами способу оплати). Ці дані передаються Вам по e-mail.

Документи:

На Вашу вимогу видаються такі документи:
• Товарний чек
• Рахунок
• Накладна
• Копія свідоцтва про реєстрацію приватного підприємця
• Копія свідоцтва про сплату єдиного податку

Доставка

Доставка по Полтаві:

У Полтаві Ви можете замовити доставку запчастин кур'єром за вказаною адресою, або самі забрати їх (вул. Кагамлика, 64).

Доставка за вказаною Вами адресою замовлення на суму 500 грн. і більше - безкоштовна. Вартість доставки замовлення з меншою сумою - 30 грн. Оплата за доставку проводиться кур'єру, при отриманні замовлення.

Усі доставки і передачі товара проводяться в узгоджений з Вами час. Ми самі зателефонуємо Вам, коли товар буде готовий до передачі.

Доставка по Україні:

Доставка по Україні виконується за допомогою компаній-перевізників. Товар страхується на повну вартість на випадок втрати. Оплату за послуги перевізника здійснюєте Ви при отриманні передачі.

У разі замовлення товару наложеним платежем Ви, крім оплати послуг з перевезення товару, при отриманні замовлення додатково оплачуєте послугу "Наложений платіж". В даний час вартість послуги "Наложений платіж" складає орієнтовно 25 грн. + 2% від суми замовлення (за можливі зміни в тарифікації цієї послуги ми відповідальності не несемо).

Повернення товару

Повернення товару Ви можете зробити протягом 14 днів з моменту його придбання. Гроші, сплачені за товар, в залежності від Вашого вибору, повертаються Вам або залишаються у нас в якості авансу для подальших замовлень.

При поверненні товару ми оплачуємо послуги перевізника за повернення та попереднє отримання товару, який повертається, а також компенсуємо банківську комісію за перерахування грошей, якщо:
• запчастина не підійшла через виконаний нами помилковий підбір по каталогах, при цьому ми не попередили Вас про таку можливість.

Послуги перевізника і банківську комісію за перерахування грошей оплачуєте Ви, якщо:
• Ви самостійно виконували підбір запчастини, і вона не підійшла;
• нам не вдалося точно підібрати запчастину по каталогах, і ми попередили Вас про те, що вона може не підійти;
• Ви повертаєте товар з інших причин.

В деяких випадках повернення товару неможливе. Про це ми попереджаємо Вас у відповіді на запит або перед початком виконання замовлення. Якщо Вас не влаштовує ця додаткова умова, Ви можете відмовитися від придбання даної деталі в будь-який момент до початку виконання замовлення.

Про мобільну версію

Мобільна версія сайту має спрощений та обмежений функціонал. Основне ії призначення - швидке замовлення запчастин за каталожним номером.

Якщо Вам недостатньо можливостей, що надає мобільна версія, скористуйтеся стандартной версією сайту: Стандартна версія

Нагадування паролю

Ви можете отримати свій пароль на e-mail, вказаний Вами при реєстрації.